• Regulamin

 1. Sklep „KlimaOutlet.PL” prowadzi sprzedaż wysyłkową oraz usługi wyłącznie na terenie Polski i jest własnością firmy:

Wolumen Sp. z o.o; Pl. Bankowy 2; 00-095 Warszawa; NIP:5272679008; REGON:146144993; KONTO: 19 1140 2004 0000 3702 7951 8952

 1. Wszystkie oferowane produkty dostępne w sklepie „KlimaOutlet.PL” są nowe i oryginalne z wyjątkiem tych które są oznaczone inaczej (USED). Z uwagi na różnice w ustawieniu parametrów pracy monitora Klienta – wyświetlane zdjęcia wyrobów mogą się różnić od tych, aktualnie będących w sprzedaży.
 2. Wszystkie podane ceny są cenami netto (nie zawierają podatku VAT).
 3. Do każdego zamówienia Klient otrzymuję fakturę VAT lub PROFORMA.Faktura przesyłana jest drogą elektroniczną na co klient wyraża zgodę dokonując zakupu. Faktura powinna zostać przez Klienta wydrukowana.
 4. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym, wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Koszt przesyłki ponosi kupujący.
 5. Zapłata za towar uiszczana jest z góry przelewem, za pobraniem lub za pomocą płatności internetowych PayU. W przypadku wybranych towarów KlimaOutlet.PL zastrzega sobie wyłączenie niektórych form płatności za zamówienie.
 6. Termin wysyłki zamówionych produktów liczony jest od momentu zaksięgowania wpływu kwoty na naszym rachunku bankowym i wynosi do 3 dni roboczych. Termin wysyłki zamówionych towarów przesyłką pobraniową liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia.
 7. Przesyłki są dostarczane firmami kurierskimi zazwyczaj w ciągu max 2 dni. Przewoźnik deklaruje dostawę w ciągu 48h.
 8. W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności należy odesłać na koszt własny za pomocą kuriera bądź Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Klient ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny lub może odstąpić od umowy.Sklep „KlimaOutlet.PL” ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony. Jeśli po zawarciu umowy (po zakończeniu aukcji lub po złożeniu zamówienia) Sprzedający oświadcza, że nie posiada towaru objętego przedmiotem transakcji i nie jest w stanie go zapewnić, Kupujący powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od Umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. W takim wypadku dokonana przez niego zapłata podlega zwrotowi przez Sprzedającego w ciągu 14 dni.
 9. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot przyjmujemy tylko w przypadku, jeśli produkt nie był używany, zaś opakowanie nie może mieć śladów używania i zniszczenia: nie było otwierane, uszkodzone a naklejki zabezpieczające nie zostały zerwane. Nadawcą zwrotu musi być osoba która dokonała wcześniej zakupu. Jeżeli Klient otrzymał fakturę VAT, zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymaną wraz z nim fakturę. Wysyłka zwrotu dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej sklepu. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podany numer konta lub przekazem pocztowym na wskazany adres. Koszt opakowania i odesłania produktu ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 10. Sklep „KlimaOutlet.PL” zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci „KlimaOutlet.PL” mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.
 11. Klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem sklepu „KlimaOutlet.PL” i jest każdorazowo związany postanowieniami Regulaminu w chwili dokonania zamówienia.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Dane kontaktowe

Sklep „KlimaOutlet.PL”

Wolumen Sp. z o.o

Pl. Bankowy 2

00-095 Warszawa

sklep@klimaoutlet.pl